Contact 2019-03-18T10:21:35+00:00

Contact

Algemene contactgegevens

De Vlietoever wzc
E. De Jonghestraat 74
2880 Bornem

Tel. 03 889 37 99
info@cura-care.be

Riziv-nummer: 7/60914/51
Erkenningsnummer: ROB PE 914

Contactpersonen

Dagelijks verantwoordelijke
Jan Van Assche
jan.van.assche@cura-care.be

Bart Loret

Zorgcoördinator en Sociale Dienst
Bart Loret
bart.loret@cura-care.be

Hoofdverpleegkundige afdelingen G
Rene Schreurs
rene.schreurs@cura-care.be

Hoofdverpleegkundige zorgafdeling
Melissa Parewyck
melissa.parewyck@cura-care.be

Verantwoordelijke paramedische en facilitaire diensten
Veerle Goossens
veerle.goossens@cura-care.be

Verantwoordelijke administratie & boekhouding
Veerle Ham
veerle.ham@cura-care.be

Psychologe
An Van Assche
an.van.assche@cura-care.be

Preventieadviseur en kwaliteitsverantwoordelijke
Elke Weymeersch